Журналіст Євген Кисельов заявив, що в Україні політики підміняють боротьбу з корупцією тим, що потрібно повернути Віктора Януковича і покарати його за корупцію. На його думку це не призведе до якісних змін в країні.

"Боротьба з корупцією - чекали інших результатів, значно більших. Але цього не сталося. Немає загальнонаціонального консенсусу на предмет, з якою корупцією треба боротися. Дуже багато хто трактує боротьбу з корупцією, як "давайте всі сили кинемо на боротьбу з корумпованим президентом втікачем Януковичем" . Це - утопія. Зрозуміло, що ніколи не вдасться його повернути в Україну. у всякому разі, при тому режимі, який існує в Росії", - говорить він в інтерв'ю 112-Україна.

Кисельов відзначає, що в Україні пізно почали боротися з корупцією, тому нічого змінити не вийде вже. Експерт каже, що Петро Порошенко домігся не багатьох результатів після декількох років на посаді президента. Одне з його прорахунків стосується боротьби з корупцією. Кисельов вказує на несистемний характер цієї боротьби і говорить про те, що до кожного політика потрібно підходити індивідуально, щоб його покарати за корупцію, як це роблять у цивілізованих країнах.

Читайте також: Українці можуть законно відмовитися від сплати високих тарифів

Нагадаємо, що народні депутати сьогодні відмовилися приймати закон про спецконфіскацію.

Популярні новини зараз
За кермо не всім тепер можна: які вікові обмеження запровадили для водіїв в Україні Українцям встановили обмеження: не вдасться перевезти через кордон Українців накриють масштабні перевірки в липні: кого позбавлять соцвиплат та пенсій Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+
Показати ще