Міністерство закордонних справ України закликає Порошенка звільнити посла в Білорусі Михайла Єжеля.

Про це сказала перший замміністра закордонних справ Наталія Галібаренко під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

"Звільнення та призначення послів на посади здійснюється указами президента. З боку Міністерства закордонних справ було внесено відповідну пропозицію щодо відкликання діючого посла Єжеля з даної посади", - повідомила замміністр.

Читайте також: Усіх прокурорів звільнять 4 квітня

За словами Галібаренко, МЗС вважає, що новий посол має бути професійним, патріотичним та гарно представляти інтереси України у відносинах з Білоруссю. Вона запевнила міністерство зробить все для прискорення розгляду цього питання.

Популярні новини зараз
ТЦК всерйоз візьмуться за чоловіків 50+: кого мобілізують вже незабаром Пенсіонерам додадуть 1000 гривень До Німеччини та Польші шлях перекриють: українців змусять платити за в'їзд до країн, скільки треба викласти Українцям почали блокувати рахунки: у ПриватБанку пояснили, як не залишитись без грошей
Показати ще

Єжель займає посаду посла в Білорусі з квітня 2013 року. Раніше, з березня 2010 року по лютий 2012 обіймав посаду міністра оборони. До призначення послом був радником президента Віктора Януковича.