Порошенко навчить поліцейських розганяти нові "Майдани"

поділитись
Для проходження цього курсу відбирали саме інструкторів з тактичної підготовки

Українська поліція щодня вдосконалюється. Для того, щоб отримати новий цінний досвід , 22 українських правоохоронці майже тиждень вивчатимуть те, як працює система правоохоронних органів Турецької Республіки.

Основна мета цієї поїздки - передати отриманий досвід своїм колегам в Україні.

Як зазначає головний інспектор відділу договірної роботи та міжнародного співробітництва Департаменту патрульної поліції Олеся Омелянович, важливо те, щоб поліцейські, особливо патрульні, володіли такими навичками.

Читайте також: Одеському борцю з корупцією кинули під будинок гранату

Для проходження цього курсу відбирали саме інструкторів з тактичної підготовки. Полісмени вже пройшли базовий курс по тактиці і мають досвід її викладання, інформує telegraf.com.ua.

"Це новий досвід, розвиток, тому для нас це дуже важливо. Наша служба нова, і все знання - лише на власному досвіді. Тому чим більше таких тренінгів, тим більше досвіду, і це добре", - розповів інспектор патрульної поліції Києва Станіслав Полухін .

Нагадаємо, раніше глава Національної поліції Хатія Деканоїдзе повідомила про те, що близько тисячі поліцейських пройдуть стажування в Туреччині. Така домовленість була досягнута під час зустрічі за участю міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та голови Нацполіції Хатії Деканоїдзе з Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Йонетом Джаном Тезелем.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
навчання, поліція, тренінг, Турція, Україна
Вибір редакції, Суспільство
21.03.2018
У Києві опадів не передбачається
0
0
07:10 22.03.2018
Як в домашніх умовах зробити крашанку і не витрачати гроші на хімічні барвники
0
0
05:45 22.03.2018
Всього копи обшукали 6 місць проживання осіб, які можуть бути причетні до організації антидержавних акцій в Україні
0
0
03:50 22.03.2018
Курс біткоіна тримається стабільно
0
0
01:20 22.03.2018