Порошенко не знає що робити з Донбасом

поділитись
Стратегії на рівні держави щодо територій Донбасу, тимчасово окупованій проросійськими бойовиками, зараз немає

Президент Петро Порошенко не знає, що робити з Донбасом,у нього немає чіткого плану. Він не може вирішити яким шляхом рухатись: провести вибори, надати окупованим територіям особливого статусу чи все ж розпочати повномасштабну війну. Про це розповів в інтерв'ю "5 каналу" новопризначений заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука.

"Стратегії на рівні держави щодо територій Донбасу, тимчасово окупованій проросійськими бойовиками, зараз немає.

Два дні тому мав зустріч з президентом де він і сказав про це. Нажаль я, як керівник області, спостерігав і спостерігаю таку ситуацію уже давно", - зазначив Тука.

"Перш за все треба самим собі дати відповідь на три питання, яку ми маємо кінцеву мету: це повернення територій, повернення людей чи повернення територій з людьми. Найскладніше - останнє. Я прихильник саме останнього підходу", - додав він.

За словами Туки, у нього уже є чіткий план щодо території Донбасу, який він готовий негайно реалізовувати.

Читайте також: Українських біженців відправлять до Сибіру

Нагадаємо, що 29 квітня президент Петро Порошенко відправив Туку у відставку з посади керівника Луганської обласної цивільно-військової адміністрації. Згодом стало відомо, що Туку призначено заступником міністра з питань окупованих територій та внутрішнього переміщених осіб. Він приступить до своїх нових обов'язків 4 травня.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Донбас, окуповані території, порошенко, Росія, Тука
Вибір редакції, Суспільство
21.03.2018
Це може стати грандіозною політичною поразкою глави Кремля
0
0
21:01 21.03.2018
На тлі таких рішень влади не дивно, що на п'ятому році еврореформ 71% українців переконані, що країна рухається не в тому напрямку
0
0
20:52 21.03.2018
Російські монополісти вказали, що вважають дії України порушеннями своїх прав
0
0
19:46 21.03.2018
7 червня 2011 колишні прем'єр-міністри Росії Володимир Путін і України Микола Азаров підписали Програму економічного співробітництва двох країн на 2011-2020 роки
0
0
18:00 21.03.2018