За підсумками минулого року, витрати на матеріально-технічне та соціально-побутове забезпечення діяльності президента, його адміністрації та РНБО склали більш ніж 438 млн гривень.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЯк повідомляє "РБК-Україна", зазначена сума більш, ніж у півтора рази перевищила держвидатки на протезування, забезпечення житлом, психологічну реабілітацію і санаторно-курортне лікування всіх учасників АТО.
Повідомляється, що в 2014 році "президентська" стаття витрат бюджету України відняла у платників податків понад 287 млн гривень.
В середньому витрати на проведення одного офіційного заходу за участю президента обходяться в більш ніж 23 тисячі гривень. А таких офіційних заходів у 2015 році Порошенко провів 332.
Крім того, 27 разів президент літав з офіційним візитом за кордон. Кількість осіб, які беруть у цьому участь, склала майже 450. Кожен такий візит в середньому коштував державній казні 740 тисяч гривень.
Читайте також: Цього року Порошенко "налітає" на 42 млн бюджетних грошей
Українці досі продовжують оплачувати утримання держрезиденцій, адміністративних будівель, госпоб'єктів і прилеглу до них територію.
Наприклад, утримання 1 квадратного метру держрезиденції "Пуща-Водиця" та держдачі "Конча-Заспа" в 2015 році бюджету обійшлося в 710,3 гривень.
Загальна площа держрезиденції і держдачі становить 4 тисячі "квадратів", тобто з казни було виділено на цю статтю витрат 2,8 млн гривень.
В той же час, доходи скарбниці в минулому році склали 534,7 млрд гривень, а витрати - 577 млрд гривень.