Президент України Петро Порошенко призначив керівника АТО Сергія Попка командувачем Сухопутних військ Збройних сил України. Про це у понеділок на своїй сторінці у Twitter написав речник Глави держави Святослав Цеголко.

"Президент в зоні АТО призначив керівника АТО Сергія Попка командувачем Сухопутних військ", - зазначив Цеголко. Генерал-лейтенант Сергій Попко до цього дня обіймав посаду командувача антитерористичної операцією, він був представником Міноборони в штабі Антитерористичного центру.

Зазначимо, що командувач антитерористичної операції генерал-лейтенант Сергій Попко безпосередньо керував бойовими діями в районі Дебальцеве, яке після жорстких бої українська армія залишила в лютому 2015 року. Тоді за місяць боїв ЗСУ втратила 180 військових (81 зник безвісті), понад 100 вояків потрапили в полон.

Читайте також: Росіяни відправили на металобрухт перший захоплений Український корабель (фото)

Нагадаємо, раніше посаду командувача Сухопутніх військ займав генерал-лейтенат Анатолій Пушняков, якого Порошенко звільнив з посади своїм указом від 13 січня 2016 року. Серед причин за які звільнили Пушнякова – вибух на складі боєприпасів у Сватово.