Професор Стенфордського університету Ларрі Даймонд переконаний, що президенту Петру Порошенку так і не вдалося побороти корупцію в Україні, а навпаки - "кумівський капіталізм " при ньому набув колосальних масштабів.

"Корупція залишається головною проблемою і при президенті Петру Порошенка. Дуже сумно спостерігати, що "кумівський" капіталізм на Україні і не думає зникати. Мені здається, США і Європі слід ясно дати зрозуміти Києву: ми готові надати йому дуже щедру допомогу, фінансову, політичну, військову, але це не карт-бланш. Ми не будемо чекати чудес, поки друзі президента та інші впливові люди викачують з України гроші, поповнюючи власні банківські рахунки", - повідомив Даймон під час інтерв'ю виданню "Радіо свобода".

На думку Даймонда, Порошенко повинен зробити вибір, щоб створити умови для нормального функціонування економіки, тому йому слід ризикнути своїми політичним капіталом, зробивши ставку "на розгром "кумівського" капіталізму і створення основ нормальної економіки". Якщо ж цього не відбудеться - Україна "покотиться по похилій площині".

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Кремль розгорнув активну пропаганду в самому центрі Великої Британії.