Загроза відкритої війни Росії проти України зараз вище, ніж в минулому році. Про це сказав Президент України Петро Порошенко в інтерв'ю німецькому виданню Bild, пише Ліга.

"Загроза відкритої війни більше, ніж в минулому році", - повідомив Порошенко, зазначивши, що РФ так і не реалізувала жодного пункту мінських угод.

Порошенко також повідомив, що на території України знаходиться близько 8 тисяч російських солдатів під російським командуванням, а на кордоні розташовуються нові військові бази РФ і проходять постійні навчання.

Читайте також: Як Меркель бігла за Порошенком (відео)

"Росія багато інвестує в підготовку до війни, і ми не отримуємо щодо цього жодних пояснень", - сказав Порошенко.

Популярні новини зараз
Пенсію можна збільшити в рази навіть без додаткового стажу: українцям підказали лайфхак Пенсіонерам змінюють умови виплат: що треба знати Українцям встановили обмеження: не вдасться перевезти через кордон Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+
Показати ще

Для захисту України готова отримати зброю з Німеччини, зазначив президент, оскільки мова йде про європейську безпеку. Але пріоритетом має бути дипломатичне вирішення.

Нагадаємо, Україна ініціювала обговорення в Радбезі ООН нещодавніх висловлювань президента РФ Володимира Путіна щодо Донбасу. Про це йдеться в повідомленні на сайті представництва України при ООН.

У ході обговорень представник України Володимир Єльченко заявив про неприпустимість спроб вищого керівництва Росії переписати історію, піддаючи сумніву територіальну цілісність, суверенітет та політичну незалежність України.