Порошенко знищить Коломойського через позови проти України

поділитись
Політолог Руслан Бортник вважає, що Порошенко тиснутиме на Коломойського через те, що він масово подає в міжнародні суди позови проти України

Політолог Руслан Бортник вважає, що Порошенко тиснутиме на Коломойського через те, що він масово подає в міжнародні суди позови проти України.

"Ми бачимо, що група Коломойського постійно генерує позови щодо України, намагається підвісити уряд на гачок цих позовів, тому що якщо вдасться домогтися хоча б попередніх рішень за цими позовами, це може значною мірою ускладнити зовнішньоекономічну діяльність держави. Тобто йде економічне протистояння", - повідомив Бортник, зазначивши, що влада прагне зруйнувати монопольне положення цього олігарха.

Читати також: Ставка Путіна на російськомовних українців зіграла проти нього

В той же час, Бртник переконаний, що ситуація між Коломойським та Порошенком все ж не переросте у відверту фазу війни. "Сьогодні багато охочих у новій владі, щоб не було таких монополістів. Я впевнений, що цей конфлікт не матиме якихось трагічних наслідків і не перейде у відкриту військову фазу між двома групами, тому що це загрожує всій нинішній політичній та економічній системі, на це ніхто не наважиться", -повідомив Бортник для радіостанції Голос столиці.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні добігає до кінця епоха українських олігархів, оскільки вони використали засоби, на який збудували свої статки, а нові реалії економіки стануть для них непідйомними.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Коломойський, порошенко
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Під час відкриття дитячого садка на Рівненщині бурулька ледь не поранила голову охоронця президента
0
0
23:20 23.03.2018
Питання з "евробляхами" можуть врегулювати протягом місяця
0
0
22:10 23.03.2018
Прем'єр назвав мінімальну зарплату, яка може змусити українців не виїжджати за кордон
0
0
19:30 23.03.2018
"Бажаю на цій ниві плідних результатів"
0
0
17:56 23.03.2018
Супрун пропонували "непідйомний" хабар
0
0
17:27 23.03.2018