Потап і Іван Дорн під час другого кастингу відомого вокального шоу "Голос країни" влаштували боротьбу за одну з учасниць. Про це повідомляє bigmir.

6 березня відбувся другий ефір кастингу шоу "Голос країни". На ньому зіркові тренери Іван Дорн і Потап мало не побилися за одну з учасниць - Анастасію Прудиус.

Читайте також: В "Гру престолів" повертається Джон Сноу

Коли Анастасія вийшла співати на сцену, атмосфера загострилася. Адже дівчина прийшла вже в третій раз. Її попередні спроби потрапити на проект закінчувалися невдачею. На цьому відборі Прудиус, завдяки авторському аранжуванні і незвичайного каверу на пісню Take me to church, змогла завоювати увагу всіх членів журі виступати. Але активніше всіх піти в свою команду Настю переконували Іван Дорн і Потап. Під час того, що відбувається Потап і Дорн ледь не влаштували бійку, намагаючись переманити дівчину собі. У підсумку, Анастасія вибрала своїм наставником Потапа.

Популярні новини зараз
Перша леді Олена Зеленська боїться, що кожен ракетний удар буде для неї останнім: "Вірю" Як вдвічі швидше відварити картоплю, зекономивши світло та газ: допоможе один простий продукт Активістка Грета Тунберг живе вже понад 100 років, світові надали доказ: "Вона намагалася повернутися, але тепер вона тут путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

Нагадуємо, ідею взяти участь в шоу Насті підказала Тіна Кароль, коли дівчина з нею, бува, зустрілася в поїзді.