Народний депутат від партії "Блок Петра Порошенка" Сергій Лещенко, якого застукали у VIP-залі відділення Сбербанку Росії, виявляється, здійснював платіж на рахунок Держказначейства України.

Про це нардеп заявив у ефірі телеканалу Еспресо.

"Так, я вчора здійснив платіж на рахунок Державного казначейства України, для Державного бюджету України, у цьому відділенні банку. Комісія виплати - 10 грн. Це гроші, які пішли на обслуговування цього платежу російським банком", - сказав Лещенко.

На питання, чому він досі продовжує користуватися Сбербанком, політик відповісти не зміг.

Читайте також: СБУ пустила журналістів погуляти по "таємній в'язниці" (відео)

Популярні новини зараз
Останні копійки відберуть: Ощадбанк змінив правила зняття готівки для пенсіонерів Школярі масово викидають обіди: що не так з новим шкільним меню Новий предмет у школах обурив батьків: не довіряють вчителям Вчителів змушують платити свої гроші: освітяни обурилися поборами
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.UA", вчора, 31 серпня, Сергій Лещенко відвідав одне з київських відділень Сбербанку Росії.