Правші і шульги по-різному розуміють поняття "погане" і "хороше". Такою інформацією здивували канадські вчені, пише "Телеграф".

На думку фахівців з Торонто, названі особливості є наслідком домінування різних відділів мозку. Подібне явище називається "рука, яка домінує". Воно проявляється в тому, що людина вважає хорошим те, що знаходиться поряд з її "провідною" рукою. Все, що лежить біля іншої руки, вона автоматично сприймає як гірше.

Наприклад, правша, якщо йому буде необхідно вибрати з двох абсолютно однакових предметів, неодмінно візьме той, що праворуч, а шульга – навпаки.

Читайте також: Як уповільнити плин часу

За спостереженнями науковців, це явище поширюється не тільки на предмети, а й на живих істот. Наприклад, шульга буде переконаний, що людина зліва є більш надійною, ніж та, хто праворуч.

Популярні новини зараз
Українців штрафують за валюту: у кого можуть відібрати 20% заощаджень Військовозобов'язаним дали час до 5 лютого: що треба встигнути Українці отримують штрафи за паспорти: кому загрожують несподівані витрати Помилка може дорого обійтися: що змінилося у правилах передачі показників лічильників газу
Показати ще

Вчені заспокоюють: такий феномен не є постійним явищем і піддається коригуванню. Для цього правшу достатньо змусити певний час попрацювати лівою рукою, не задіюючи при цьому "основну". Уже через 10-15 хвилин людина сприйматиме речі, як повноцінний шульга. Те ж стосується ситуації, коли у правші немає можливості повноцінно використовувати свою праву руку.

Нагадаємо, що використовуючи ліву руку під час прийому їжу, можна скинути вагу.