Про розрив дипвідносин з Україною заговорив Мєдвєдєв

поділитись
Прем'єр-міністр Росії Дмитро Мєдвєдєв заявив, що "якщо іншого варіанту не залишиться", то керівництво Росії може прийняти  рішення про розрив дипвідносин з Україною

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Мєдвєдєв заявив, що "якщо іншого варіанту не залишиться" для того, щоб "протверезити" Київ, то керівництво Росії може прийняти рішення про розрив дипломатичних відносин з Україною.

"Я б не хотів, щоб це так завершувалося, але якщо іншого варіанту впливу на ситуацію не залишиться, президент таке рішення, напевно, може прийняти", - сказав Медвєдєв. "Остаточне рішення приймається президентом країни, який веде зовнішньополітичний порядок денний країни", - цитує Мєдвєдєва російське агенство "ТАСС" .

Читайте також: Росія готова до ядерного удару по Україні

При цьому глава російського уряду порівняв сьогоднішню ситуацію в стосунках з Україною з подіями в Грузії у 2008 році.

"Що стосується розриву дипломатичних відносин, ви знаєте, в історії всяке бувало. Нагадаю, що після відомих подій у нас виявилися розірваними дипвідносини з Грузією", – сказав Мєдвєдєв.

Як повідомляв сайт znaj.ua, ситуація між Україною та Росією загострилася 10 серпня, коли ФСБ Росії заявила про затримання "організатора терактів" і ліквідацію "агентурної мережі Головного управління розвідки Міністерства оборони Збройних сил України".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
дипломатичні відносини, Дмітірій Мєдвєдєв, Україна-Росія
НБУ проведе нову перевірку банків
0
0
09:57 19.03.2018
Саме ця справа стала приводом для висилки чиновників
0
0
09:42 19.03.2018
Націоналісти вимагають розірвати дипломатичні відносини з Росією
0
0
09:15 19.03.2018