Терміни реалізації амбітного проекту Mars One буде перенесено на два роки. Причиною цього стали певні фінансові труднощі та тривала підготовка необхідної документації.

Засновник даного проекту, нідерландський підприємець Бас Лансдорп заявив, що проект Mars One буде перенесений на два роки. На 2018 був запланований демонстраційний політ, в рамках якого, зокрема, на Марс планувалося доставити посадковий модуль для перевірки систем життєзабезпечення. Тепер все це можна чекати не раніше 2020 року. Терміни реалізації інших етапів також будуть зміщені в термінах. Якщо раніше висадку перших людей на поверхню планували на 2025, то тепер вона відбудеться не раніше 2027-го.

Бас Лансдорп каже, що залучення інвесторів, а також оформлення всієї відповідної документації зайняло значно більше часу, ніж очікувалося. На початковому етапі організатори хотіли зібрати 400 тис. дол. Ці гроші повинні були витратити на розробку спускного модуля.

Раніше шановні експерти засумнівалися в технічній і фінансовій стороні цього проекту. Деякі відкрито називають проект Mars One всього лише аферою.