В Україні із підвищенням комунальних тарифів набирає популярності нова сфера будівництва – "зелене житло". Головна його відмінність полягає у енергоефективності та абсолютній безпеці для навколишнього середовища.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомляє "Економічна правда".
Найбільшим попитом користуються нестандартні ідеї, втілення яких займає чималий проміжок часу, але власники готові на все, аби законно відмовитися від щомісячних платіжок за опалення та світло. Серед таких технологій можна виділити кілька основних, які стали трендом будівництва минулого року:
Будинок із соломи
Ініціатором такої новинки стали розробники компанії LifeHouseBuilding, більша частина з яких – активісти, що займаються питаннями екології. Першу подібну конструкцію створили у Дніпрі. Вона базується на доступних органічних матеріалах, тому не стане надто затратною для нового власника.
Маленька Канада в Україні: екологічний дім у міні-версії
Відповідний проект з'явився на міжнародний ринках ще вісім років тому, але в нашій країні став популярним не так давно. Будівельники використовують часто систему ізоляційних панелей і формують нове помешкання за принципом конструктора. Коштує таке задоволення у межах 500 доларів за один квадратний метр.
Neoacre: альтернативні німецькі технології
Досвід іноземних колег успішно перейняли харківські проектувальники, які взяли за основу проект "пасивного" дому. Основна його відмінність від інших: цілковита герметичність та теплоізоляція. Саме це дозволяє повністю відмовитися від комунальних послуг та утримувати будинок виключно за рахунок власних енергоносіїв.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, як розвивається сфера екологічного будівництва у Києві.