Нардеп з "Самопомочі" впевнений, що проведення виборів на Донбасі для України буде "троянським конем" від Росії в боротьбі за контроль над регіоном. Політик використовує таку метафору, щоб показати, які насправді плани у Кремля з приводу цих виборів.

"Там можуть бути слова про поліцейську місію ОБСЄ, про необхідність відновлення роботи українських партій і медіа, про виведення військ. Насправді Путіну потрібен будь-який папірець, щоб легітимізувати введення в Україні "троянського коня" - трьох мільйонів зазомбовані громадян "ДНР-ЛНР" з підготовленими "політичними представниками", "суддями" і "народною міліцією", - говорить на своїй сторінці в Facebook політик, описуючи наслідки від проведення виборів на Донбасі.

Соболєв впевнений, що закон про вибори в Донецьку і Луганську приймуть в Раді завдяки голосам "клептократичної більшості". При цьому він звинувачує олігархів України на чолі з президентом Петром Порошенко в "підіграванні" Путіну.

"Зупинити це можна тільки нашими з Вами активними діями. Можливо, для відводу такої смертельної для держави загрози доведеться всім заходити в Парламент", - пише він.

Читайте також: Без нового закону про вибори олігархи узурпують владу

Нагадаємо, що народний депутат Мустафа Найєм повідомив, що міжнародні партнери, які пропонують проведення виборів на Донбасі, не розуміють реалій проблемного регіону.