Путін готує "троянського коня" Україні

поділитись
Нові подробиці про те, як президент Росії Володимир Путін наполягає на проведенні виборів на Донбасі і які будуть наслідки

Нардеп з "Самопомочі" впевнений, що проведення виборів на Донбасі для України буде "троянським конем" від Росії в боротьбі за контроль над регіоном. Політик використовує таку метафору, щоб показати, які насправді плани у Кремля з приводу цих виборів.

"Там можуть бути слова про поліцейську місію ОБСЄ, про необхідність відновлення роботи українських партій і медіа, про виведення військ. Насправді Путіну потрібен будь-який папірець, щоб легітимізувати введення в Україні "троянського коня" - трьох мільйонів зазомбовані громадян "ДНР-ЛНР" з підготовленими "політичними представниками", "суддями" і "народною міліцією", - говорить на своїй сторінці в Facebook політик, описуючи наслідки від проведення виборів на Донбасі.

Соболєв впевнений, що закон про вибори в Донецьку і Луганську приймуть в Раді завдяки голосам "клептократичної більшості". При цьому він звинувачує олігархів України на чолі з президентом Петром Порошенко в "підіграванні" Путіну.

"Зупинити це можна тільки нашими з Вами активними діями. Можливо, для відводу такої смертельної для держави загрози доведеться всім заходити в Парламент", - пише він.

Читайте також: Без нового закону про вибори олігархи узурпують владу

Нагадаємо, що народний депутат Мустафа Найєм повідомив, що міжнародні партнери, які пропонують проведення виборів на Донбасі, не розуміють реалій проблемного регіону.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Єгор Соболєв, вибори на Донбасі, Путін, троянський кінь, Україна
Україна "віджала" у Газпрому частинку боргу
0
0
23:03 20.03.2018
Своїми останніми діями Російська Федерація продовжує демонстративно нехтувати територіальною цілісністю України
0
0
21:27 20.03.2018
Савченко говорить, що її розмови про теракт були хитрим планом
0
0
20:18 20.03.2018
Нардепи будуть здавати зброю на вході в Раду
1
0
19:27 20.03.2018
"А робота у нього дуже нервова"
0
0
19:07 20.03.2018