Довести пряму участь російського президента Володимира Путіна у тому, що літак МН-17 було збито безпосередньо за його наказом, буде важко, оскільки в Україні відсутній сам факт війни, а події на Донбасі кваліфікуються як антитерористична операція.

Максимум, що можна зробити, - звинуватити Путіна у спонсорування тероризму. Таку думку висловив колишній депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов.

"Зараз немає прямих передумов для цього. Постраждала країна, тобто Україна, не кваліфікує те, що відбувається на Донбасі, як війну. Тобто військової ситуації, з точки зору вашої країни, немає. З точки зору права, мають місце бути терористичні дії, які спонсоруються із-за кордону. Іншими словами, ви звинувачуєте РФ у тому, що вона спонсорує терористичні групи, але, тим не менш, не кваліфікуєте ці дії як військові і не ведете війну в АТО. Відповідно, це знаходиться у площині кримінального права, мова йде про підтримку міжнародного тероризму", - повідомив Пономарьов для видання "Апостроф" і додав, що навряд чи Путіна можна буде за це судити.

За його словами, для того, щоб створити трибунал із військових злочинів, треба, щоб світова спільнота кваліфікувала події на Донбасі як війну, а такий процес є дуже тривалим.

Нагадаємо, що раніше "Знай.ua" повідомляв, скільки Путін заробляє в Сирії.

Популярні новини зараз

Головні новини за 6 травня: загибель Софії Ротару, гроші на кисень і курйоз Володимира Зеленського

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Тіна Кароль з обручкою на пальці заявила про важливе: "Я змінилася"

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

Показати ще