У президента країни-агресора Володимира Путіна закінчилися ресурси, тому Росія не піде у відкритий наступ на Україну. Водночас, вона продовжить робити "дрібні капості". Головним завданням Кремля сьогодні є не допустити економічне зростання України.

Таку заяву в ефірі "Еспрессо ТБ" висловив російський опозиційний політолог Дмитро Орєшкін.

Читайте також: Путін вигадав, як уникнути заслуженого покарання

Він зазначив, що в РФ забракне коштів на відкриту війну.

Крім того, ресурси на формування "Новоросії" цілком вичерпані: виснажені дипломатичні ресурси, а технічних, військових, грошових і людських ресурсів на те, щоб розв'язувати серйозний конфлікт на Донбасі, взагалі немає.

"Навіть, якщо б ресурси і були, Путін не став би починати серйозний конфлікт, через те, що це може позбавити його шансів домовитися з американським президентом Дональдом Трампом", - переконаний Орєшкін.

За його словами, якщо почнеться справжня війна, то Захід, у тому числі і США, введуть нові санкції, посилять дипломатичний тиск, а це повністю зруйнує надії президента країни-окупанта домовитися з Трампом.

"Путін дуже сподівається на те, що домовитися вдасться", - вважає експерт.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.uа", Путін зацікавлений у легалізації ватажків бойовиків в українському політичному середовищі для блокування євроінтеграції країни та її знищення.