Зміною статусу анексованого півострову в складі Російської Федерації, Путін показав роль і місце Криму в російській історії. Про це заявив віце-прем'єр Павло Розенко в ефірі "112 Україна".

За словами Розенка, кримчани переконались у тому, що між обіцянками та реальними діями Кремля велика різниця.

"Україна ніколи не визнає будь-яких дій, які здійснює російська влада з окупованою українською територією. Але, на мій погляд, (в РФ, - ред.) чітко показали всім місце й роль Криму в російській історії. Ще недавно всі співали їм осанну і статусу Криму ... Усе звелося до того, що навіть формальний автономний статус, який раніше декларувала влада і РФ, і окупаційний режим в Криму, звівся до провінційного статусу в межах РФ. Тому я думаю, що кримчани, які вимушено залишилися на окупованій території, ще раз переконалися в тому, що між словами про підтримку, і реальною підтримкою величезна прірва. Особливо якщо це стосується керівництва РФ", - сказав віце-прем'єр.

Нагадаємо, що Меджліс звинуватив Кремль у 11-ти вбивствах

Популярні новини зараз
Українці давно такого не бачили: експерт прогнозує масштабне зниження цін на продукти Замість броні – повістка: українців масово мобілізують під час оформлення – ТЦК вимагають утихомирити Поспішайте, доки є час: ТЦК почнуть масово штрафувати українців – за що і на скільки Не вважається поборами: школам дозволили брати гроші з батьків – за які послуги
Показати ще

Представник Меджлісу назвав кількість загиблих та зниклих безвісти за час анексії Криму. Про це повідомляє "Інтерфакс".

Інформацію озвучив представник Меджлісі та Комітету із захисту прав кримськотатарського народу Ескандер Барієв на сьогоднішньому брифінгу.