Президент Росії Володимир Путін придумав, як повернутися до активної гри на світовій політичній арені. Про успіх його стратегії свідчить той факт, що на минулому міжнародному саміті багато політиків відмовилися навіть руку йому подавати, на саміті G20 ситуація була іншою, тому що багатьом політикам довелося сідати за стіл переговорів з Путіним. Про це заявив військовий експерт Олександр Гольц. На його думку, Путін просто буде створювати зайві проблеми для того, щоб звертати на себе увагу.

"Росія розпочала сирійську громадянську війну насамперед заради того, щоб змусити Обаму поговорити з Путіним під час торішнього перебування російського лідера на Генасамблеї ООН. Та ж історія з лідерами Франції та Німеччини. І Олланд і Меркель одного разу поставили на кін свій політичний авторитет, щоб зупинити кровопролиття в Україні, а влітку 2014 року, в розпал військових дій ризикнули зустрітися під час урочистостей, присвячених 70-річчю висадки військ союзників у Нормандіі. Таким чином, виявляється головне завдання на найближчий рік – влаштувати якусь гидоту Великій Британії, чий прем'єр вже дуже неохоче протягнула Путіну руку", - пише він в колонці на ресурсі Новое время.

Незважаючи на збільшення кількості зустрічей Путіна зі світовими лідерами, вони не приносять суттєвих результатів, а риторика політиків залишається незмінною.

Знай повідомляв, що Путін чекає поступок для повернення до переговорного процесу в "нормандському форматі".