У бюджеті Міністерства оборони передбачені розтрати на сумнівні громадські організації.

Про це написав у Facebook позаштатний радник президента України Юрій Бірюков.

"Кілька військових частин в цьому році ми не зможемо перевести на нову систему харчування - в бюджеті МО не вистачило грошей на ремонт їдалень. Трохи більше 20 млн грн. Зате 20 млн грн Держслужба у справах ветеранів і учасників АТО виділила на підтримку різних громадських організацій", - написав Бірюков.

Радник обурений, що кошти виділили ветеранам ракетних військ стратегічного призначення, ветеранам-підводникам, а також Владмир Рубан, який займається питаннями обміну полоненими з бойовиками. Однак має досить неоднозначну репутацію, тому що пов'язаний з українським бізнесменом, кумом Володимира Путіна Віктором Медведчуком.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що в Росії вирішили влаштувати раптові навчання біля українського кордону. По тривозі підняли війська Західного округу.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам додали від 214 до 588 грн: хто отримає збільшені виплати ПФУ дав 10 днів: українці можуть залишитись без пенсії Мобілізація жінок: українкам пояснили, чому їх вносять до "Оберігу" Українцям готують комунальний переворот: позбавлять права голосу і навісять "ліві" борги
Показати ще