Лідера групи Red Hot Chilli Peppers Ентоні Кідіс потрапив до лікарні через шлунково-кишковий грип. Через стан здоров'я фронтмена вже скасували концерт у Бербанці, який запланований на 17 травня. Це стало сигналом для українських фанатів групи, адже концерт в Києві відбудеться 6 липня. На сайті групи київський концерт не відмінили, значить до того часу Кідіс сподівається одужати і приїхати в Україну.

Популярний гурт також скасував концерт в Каліфорнії, запланований на 14 травня. Музиканти принесли свої вибачення і попросили фанатів не засмучуватися.

"Висловлюємо свою подяку фанатам за найкращі побажання до одужання Кідіса. Ентоні, як очікується, планує одужати найближчим часом", - передає слова групи rollingstone.

"Ми живемо, щоб качати, ми живемо, щоб грати глибоко в глибині наших сердець рок, але, на жаль, є медична річ, що сталося, і нам потрібно змиритися з цим, тому ми не можемо виступати сьогодні ввечері," - сказав сказав натовпі Флі відразу після госпіталізації Кідіса.

Читайте також: Red Hot Chili Peppers знову виступлять в Києві

Популярні новини зараз
Стосується всіх клієнтів: "Нафтогаз" попередив про важливе нововведення Українцям нагадали про надбавки до пенсії: кому можуть доплатити Знову таке побачите не скоро: 22 червня обов'язково треба звернути увагу на небо Маршрутники вирішили підняти ціни на проїзд: доведеться платити у половину більше
Показати ще

Нагадаємо, що група Red Hot Chilli Peppers вже виступала в Києві в 2012 році.