Кріштіану Роналду відзначився черговим досягненням за збірну Португалії. Триразовий володар "Золотого м'яча" забив чотири голи збірній Андорри в рамках відбору до Чемпіонату світу - 2018.

Вже на четвертій хвилині матчу нападник "Реала" став автором дубля. Ще два голи він забив на 47-й та 68-й хвилинах матчу. Між цим по м'ячу забили Жуан Канселу та Адріен Сілва. Фінальний рахунок матчу - 6:0.

Зазначимо, що збірна Андорри догравала матч удев'ятьох. Червоні картки отримали Рубіо та Ребес на 62-й та 70-й хвилинах гри відповідно.

Чемпіон Європи з трьома очками після двох ігор займає третю сходинку у групі B. Лідером є збірна Швейцарії.