Вздовж лінії кордону з Харківською областю минулої ночі російська сторона розмістила потужні системи радіорозвідки. Про це заявляє народний депутат і член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Андрій Левус. Експерти кажуть, що це може означати підготовку до наступу зі сторони Харкова.

"В Білгородській області вздовж російсько-українського кордону росіяни концентрують свої військові сили. У цю ніч вже були виставлені системи радіорозвідки з боку Росії. Більше того, там відкрився такий же табір з підготовки диверсійно-розвідувальних груп, який є в Ростові", - сказав нардеп.

У вересні прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк вже заявляв про початок будівництва інженерних споруд проекту "Стіна", на кордоні з Росією. У проекті було заплановано будівництво земляних і бетонних валів, контрольно-слідових смуг, систем оптико-електронного спостереження, сигналізаційних комплексів, рокадних доріг і фортифікаційних споруд для запобігання руху автомобілів і людей.

Прикордонне управління російського ФСБ зверталося раніше до українських прикордонників з вимогою розмінувати мости до Криму.