"Віце-прем'єр" окупаційної влади Криму вважає, що Україні варто провести демаркацію кордону. Про це повідомляє "РИА Новости".

Руслан Бальбек вважає, що оскільки Крим вже два роки у складі Росії, то Україні варто було б провести референдум, на якому й вирішити питання нових географічних кордонів.

"Офіційному Києву пора визнати очевидний факт і почати підготовку демаркації нового кордону з кримським півостровом. Це буде відповідати і національним інтересам, і сучасним реаліям", - заявив Бальбек.

"Усі ці ритуальні танці та істеричні крики про "російську анексію півострова" вже втратили актуальність навіть серед західної громадськості. Україні пора йти шляхом національних інтересів, а не на поводу тонкого прошарку західної еліти, від цього виграють усі", - додав "віце-прем'єр Криму".

Нагадаємо, що проросійські терористи готуються форсувати водні перешкоди

Очільник терористичної "ЛНР" Ігор Плотницький проводить навчання з форсування водних перешкод. Про це повідомляє сепаратистське джерело Lug-info.com.

Повідомляється, що бойовики задіяли понад 100 одиниць техніки для навчань.

Плотницький заявив, що колишні шахтарі освоїли складні військові спеціальності самотужки.

Також лідер сепаратистів Луганщини наголосив на необхідності дотримання Мінських угод.

"Звичайно, ми не показуємо все, але ось це дивіться і запам'ятовуйте - не треба нас доводити до того, щоб ми своє вміння показали насправді, досить того, що ми показуємо на навчаннях, а краще просто виконувати умови "Мінська", й тоді ми обійдемося тільки навчаннями", - сказав лідер бойовиків "ЛНР".