Російські ЗМІ звітують про десятки трофейних танків, ГРАДів та іншої зброї, яка нібито залишилися після виходу українських військ із Дебальцевого. Проте кадри із "трофеями" свідчать, що техніка непридатна для використання.

"Зараз в Інтернеті ФСБшні структури розпочали масово розповсюджувати інформацію про "трофеї", які буцімто кинули наші бійці в Дебальцево. Типу сотні танків і бронемашин, десятки "Градів" і тисячі мінометів, автоматів та БК. Це вже масово тиражують російські ЗМІ", - написав у соцмережах Михайло Дворянчук, який воює в АТО.

Російській телеканал НТВ розповів про покинуті БМП-2 і танки, які "новороси" знаходять практично в кожному дворі у Дебальцевому.

"Трохи пробиті, трохи розбиті, кулями посічені машини, але можна експлуатувати спокійно. Зараз по місту їздить близько 20 одиниць трофейної техніки", - цитують журналісти якогось "ополченця".

На думку Дворянчука, метою поширення фейків про трофейну українську техніку є прагнення дискредитувати волонтерів.

Популярні новини зараз

Донька Тоні Матвієнко пішла стопами мами: за це її покохав Мірзоян

Колишню дружину Дзідзьо Slavia завалив квітами таємний шанувальник: "Хлопчик подарував"

На полиці - 9.27 грн, на касі - ціна в квадраті: відомий супермаркет продає один пакет за ціною двох

"Холостячка" Ксенія Мішина на яхті показала пружне тіло в купальнику: "На що себе витрачати?"

Показати ще

"Типу дякують їм за забезпечення наших солдатів тепловізорами, раціями, медикаментами, бронежилетами та касками, які тонами збирають по всьому місту", - зазначає він.

Йдеться про підрив довіри людей до волонтерів та влади, оскільки військові кинули такий цінний вантаж. Інша мета пропагандистів - легалізація величезної кількості російської техніки, яка чекає на кордоні. Та "меседж" до західних країн, щоб передумали постачати Україні зброю нового покоління.