Російське дно і граф Офшор: карикатури від Йолкіна (фото)

поділитись
Нові подробиці про те, як реалії економічного і політичного життя Росії добре вписуються в карикатури: Путін, офшорний скандал і нова Нацгвардія

[gallery]

Відомий карикатурист Сергій Йолкін за тиждень намалював серію карикатур на злободенні питання. Найбільше його увагу як зазвичай привертає російська політична і економічна ситуація.

В одній з робіт він зобразив "дно", яке метафорично змальовує сучасну ситуацію в Росії. Дійсний державний радник Російської Федерації першого класу Олексій Улюкаєв на роботі художника несе міну і все більше опускається на морське дно. В черговий раз Йолкін саркастично висміяв систему доносів, яка існує в Росії. Як і за радянських часів в Росії це здійснюють по телефону, але в даній ситуації просто натискають "решітку".

Кілька робіт присвячені топовим питанням минулого тижня - офшорному скандалу, пов'язаного з витоком інформації з панамської компанії, в якому задіяні понад 100 чиновників і більше 12 діючих глав держав. Одна робота Йолкіна пов'язана з рішенням президента Росії створити Нацгвардію. За задумом автора новий підрозділ МВС очолить "граф Офшор".

Читайте також: Поклонська в валянках і Путін-дельфін: фотожаби (фото)

Нагадаємо, що раніше Йолкін висміював судовий процес над Савченко, який не має своєї юридичної сили і справедливого ефекту через заздалегідь відоме рішення.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
доноси, Йолкін, карикатури, Путін, Улюкаєв
Вибір редакції, Політика
24.04.2018
День міжнародної солідарності трудящих перейменований в День праці
0
0
15:20 24.04.2018
Ці поради допоможуть вам не витрачати зайве
0
0
14:55 24.04.2018