Росію відкинуло на 100 років назад

поділитись
Нові подробиці про те, як Росія досі живе за принципами Радянського Союзу, не намагаючись розвиватися

Російське суспільство не розвивається, тому що політики продовжують боротися з тим, що світ давно пройшов в XX столітті. Кремль продовжує політику Радянського Союзу, яка полягала в боротьбі з багатополярним світом. Про це заявив професор Державного університету Ілії Олег Панфілов.

"Виявилося, що в Росії все без змін: як більшовики хотіли сто років тому роздути "світову пожежу", так мріють і зараз. Створили потужну мережу телевізійної пропаганди, RT на декількох мовах. Мета одна - розвалити існуючий Євросоюз і на уламках старої Європи спробувати в черговий раз створити щось схоже на те, що було з 1945 по 1989 роки. Все це світ вже проходив в ХХ столітті, коли СРСР витрачав величезну кількість своїх нафтодоларів на підтримку антиколоніального руху, на створення всіляких фронтів і організацій, в основному боролися під червоними прапорами", - повідомив Панфілов в блозі на ресурсі Новое время.

Панфілов зазначає, що Європа тільки нещодавно зрозуміла, яку загрозу несуть в собі дії президента РФ Володимира Путіна.

"Пропаганду Росія давно видає за свободу слова, вбивства і репресії - за необхідність, окупацію і анексію - за права людини. Захід нарешті схаменувся і вживає заходів, щоб приборкати маленького фюрера", - додає він.

"Знай.ua" повідомляв, що президент РФ Володимир Путін задумав змінити статус Криму.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
зліт сепаратистів, комунізм, розвиток, Росія, Україна
Міхеїл Саакашвілі пообіцяв повернутися
0
0
18:59 18.03.2018
Про порушення і незвичайні інциденти
0
0
17:01 18.03.2018