Голлівудська актриса Анджеліна Джолі вперше після розлучення з Бредом Піттом вийшла в світ.

Про це повідомив портал "gogetnews".

Читайте також: Зірка "Аватара" стала багатодітною матір'ю

Як виявилося, Енджі разом з дітьми приїхала в Камбоджу на презентацію свого фільму "First They Killed My Father". У ньому актриса виступає в ролі режисера і розповідає про складне становище в цій державі.

На публіці Джолі з'явилася в довгій чорній сукні, яка практично повністю закрила її тіло, і туфлях на низьких підборах.

Популярні новини зараз
ТЦК не питатиме: після отримання повістки чоловікам не залишать вибору Якщо пенсія нижче 4200 грн: пенсіонери можуть отримати знижку на комунальні послуги Порахують кожну копійку: податкова готує тотальні перевірки – хто перший у черзі Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", Анджеліна Джолі дозволила нарешті Бреду Пітту зустрітися з дітьми і дала добро на те, щоб ця радісна подія відбулася на Різдво. Єдиною ложкою дьогтю в цій ситуації був психотерапевт, який, за умовою угоди зірок, спостерігав за їхньою зустріччю. Але все-таки це не позбавило сімейне свято душевності.