У Новій Зеландії вчені знайшли кістки величезного пінгвіна зростом близько 1,5 м. За припущенням дослідників, істоти таких розмірів могли жити більше 60 млн років тому, коли ще були живі динозаври.

Знайдений кістки – найдавніші серед відомих науці залишків пінгвінів. Тому знахідка здатна докорінно змінити уявлення людей про цих птахів, пише Sciencedaily.

Учені припускають, що ці тварини пересувалися, перевалюючись з однієї задньої лапи на іншу, приблизно, як сучасні пінгвіни. Однак ці істоти були прогресивніші за своїх нащадків.

Крім того, як зазначив Джералд Майєр, представник Науково-дослідного інституту Зенкенберга, знайдені істоти були дійсно величезними. Виявлені залишки свідчать про те, що зріст пінгвіна сягав 1,5 м, що можна порівняти з ростом середньостатистичного жителя Азії.

Дослідники поки не можуть назвати причину вимирання цих древніх гігантів.

Популярні новини зараз
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей "Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Показати ще

Для порівняння, на сьогодні вага найбільших пінгвінів – Aptenodytes forsteri – не перевищує 46 кг. А пінгвін Норденшельда, що жив близько 40 млн років тому важив 120 кг і досягав приблизно людського зросту.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.uа", глобальне потепління негативно впливає на природу. Деяким видам і зовсім загрожує повне вимирання. Антарктичні пінгвіни можуть зникнути в найближчі 100 років.