Українська політична система потребує невідкладних змін як на найвищому, так і на регіональних рівнях. Подолати корупцію, яка процвітає серед провідних структур, можливо тільки за допомогою появи нових імен у владі.

Про це в інтерв'ю "Ліга.net" розповів колишній одеський губернатор Міхеїл Саакашвілі.

Політик зазначив, що створена та офіційно зареєстрована ним партія "Рух Нових сил" зовсім вибивається із загальної картини, адже вона не схожа на інші. Шукав своїх однодумців Саакашвілі переважно на місцях, у різних обласних громадах та серед активістів.

"Щодня зустрічаюся з ентузіастами….Вони раніше не були прив'язані до жодної з партій", - додав він.

Ставку на регіональних представників він пояснює тим, що нову політичну платформу не можливо створити на старих засадах. Для цього потрібен так званий національний бренд, представники якого будуть враховувати інтереси суспільства.

Популярні новини зараз
До 50 гривень за куб газу: експерт розповів, якими можуть бути нові тарифи на комунальні послуги "У п*дарів все добре": український військовий вивчив начинку російських FVP-дронів і зрозумів, чого не вистачає ЗСУ "Нафтогаз" попередив про важливі зміни: для кого починають діяти нові правила Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

У планах лідера "Руху Нових сил" – організувати цілу низку заходів у боротьбі із корупційною діяльністю в Україні. Поки що основними помічниками у цьому являються молоді волонтери, економісти. Саакашвілі не приховує джерел фінансування партії. Погодилися підтримати його місцеві бізнесмени середнього рівня.

Запізнення такого кроку політик аргументує тим, що раніше не був готовий створювати щось нове, адже під час перебування на посаді Арсенія Яценюка це було просто неможливим.

"Так, ми зупиняли активність, але душею не кривили", - додав він.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що нову політичну партію офіційно зареєстрував Міхеїл Саакашвілі.