Губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі має намір повернутися в Грузію, щоб захистити результати виборів.

Як повідомляють грузинські ЗМІ, про це український політик повідомив під час зустрічі з членами своєї партії "Єдиний національний рух" в Нью-Йорку. За словами політика, він збирається повернутися в Грузію, щоб захистить результати виборів.

Крім того, Саакашвілі запропонував на посаду глави МВС Грузії главу української поліції Хатію Деканоїдзе. При цьому зауважив, що рішення має приймати партія.

Дружина губернатора Сандра Руловс балотується по мажоритарному округу в Грузії на виборах, які відбудуться 8 жовтня. Вона неодноразово заявляла, що представляє інтереси свого чоловіка, який скоро повернеться на батьківщину.

Раніше "Знай.ua" повідомляв про наміри Саакашвілі поліпшити роботу на митниці.

Популярні новини зараз
Українцям готують комунальний переворот: позбавлять права голосу і навісять "ліві" борги Нагрянуть до кожного ухилянта: ТЦК формують нові групи, які ходитимуть по домівках В школах запровадять нові правила поділу класів: що зміниться Зв'язок зміниться вже 7 квітня: мобільний оператор попередив про велике оновлення
Показати ще