Саакашвілі прогнозують пост глави АП

поділитись

0

588

Нові подробиці про можливе майбутнє призначення глави Адміністрації президента: цю посаду готують Саакашвілі, але за однієї умови

Глава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі в майбутньому може отримати новий пост. Він може зайняти посаду нинішнього глави Адміністрації президента Бориса Ложкіна. При цьому є одна умова - Ложкін повинен піти в майбутній склад Кабінету міністрів.

На своїй сторінці в Facebook Саакашвілі прокоментував відставку Арсенія Яценюка і заявив, що говорив з президентом. Тобто колишній президент Грузії, який провів ефективні реформи і по його слова "вирвав країну з рук олігархів", про щось домовлявся на Банковій.

Інформація про майбутні призначення з'явилася в розпорядженні Української правди. За даними джерела, на майбутнього міністра освіти активно лобіюють Лілію Гриневич. На пост міністра освіти - Дмитра Шимківа, але він неодноразово висловлювався про те, що не планує взагалі знаходиться в новому складі Кабміну. Міністром економіки пророкують Юлію Ковалів.

Цікаво, що раніше політичний технолог Тарас Березовець заявляв, що його джерело з АП розповіло, що Наталія Яресько не буде в новому Кабміні, але в матеріалах Іван Міклош займе її місце. Незважаючи на рокіровки і заміну посад в новому Кабміні залишаться Арсен Аваков, голова Мін'юсту Павло Петренко і глава Мінкульту В'ячеслав Кириленко, а на посаді міністра молоді і спорту залишиться Ігор Жданов.

Читайте також: Саакашвілі похвалився перемогою над Яценюком

Нагадаємо, що Наталія Яресько була однією з імовірних кандидатів на пост глави Кабміну на ряду з Володимиром Гройсманом.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Адміністрація президента, Міхеїл Саакашвілі, пост глави Адміністрації президента
Українців чекають нововведення
0
0
09:05 18.11.2017
Суд вирішив, що Єфремов, перебуваючи на волі, може переховуватися від слідства
0
0
08:06 18.11.2017
МЗС РФ зафонтанувало обвинуваченнями у бік київської влади
0
0
06:32 18.11.2017