Саакашвілі прогнозують пост глави АП

поділитись
Нові подробиці про можливе майбутнє призначення глави Адміністрації президента: цю посаду готують Саакашвілі, але за однієї умови

Глава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі в майбутньому може отримати новий пост. Він може зайняти посаду нинішнього глави Адміністрації президента Бориса Ложкіна. При цьому є одна умова - Ложкін повинен піти в майбутній склад Кабінету міністрів.

На своїй сторінці в Facebook Саакашвілі прокоментував відставку Арсенія Яценюка і заявив, що говорив з президентом. Тобто колишній президент Грузії, який провів ефективні реформи і по його слова "вирвав країну з рук олігархів", про щось домовлявся на Банковій.

Інформація про майбутні призначення з'явилася в розпорядженні Української правди. За даними джерела, на майбутнього міністра освіти активно лобіюють Лілію Гриневич. На пост міністра освіти - Дмитра Шимківа, але він неодноразово висловлювався про те, що не планує взагалі знаходиться в новому складі Кабміну. Міністром економіки пророкують Юлію Ковалів.

Цікаво, що раніше політичний технолог Тарас Березовець заявляв, що його джерело з АП розповіло, що Наталія Яресько не буде в новому Кабміні, але в матеріалах Іван Міклош займе її місце. Незважаючи на рокіровки і заміну посад в новому Кабміні залишаться Арсен Аваков, голова Мін'юсту Павло Петренко і глава Мінкульту В'ячеслав Кириленко, а на посаді міністра молоді і спорту залишиться Ігор Жданов.

Читайте також: Саакашвілі похвалився перемогою над Яценюком

Нагадаємо, що Наталія Яресько була однією з імовірних кандидатів на пост глави Кабміну на ряду з Володимиром Гройсманом.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Адміністрація президента, Міхеїл Саакашвілі, пост глави Адміністрації президента
Политик заставил забыть правду о своем происхождении
0
0
14:10 26.04.2018
Агентство винесло припис про порушення антикорупційного законодавства
0
0
12:42 26.04.2018
Він буде прем'є-міністром країни ще кілька років
0
0
12:32 26.04.2018
Санкції продовжують нокаутувати російську економіку
0
0
12:05 26.04.2018
Ситуація у Вірменії загострюється
0
0
10:44 26.04.2018