Садовий тільки прикидається демократом - нардеп

поділитись

0

608

Нові подробиці переходу Ірини Суслової в "Блок Петра Порошенка", щоб створити коаліцію і продовжити реформи на шляху до євроінтеграції

Народний депутат Ірина Суслова впевнена, що Андрій Садовий використовує авторитарні методи управління, які нічого спільного з демократією не мають. У приклад вона поставила виключення себе з фракції.

"Я вчора була в церкві, також молилася за Садового. Мені дуже шкода, що люди, які декларують демократичні принципи, говорять про демократію, насправді застосовують авторитарні методи управління", - розповіла Ірина Суслова в інтерв'ю Главкому.

Описуючи процес того, як її виключили з парламентської фракції, Суслова запевняє, що її ніхто не попередив, що члени партії не будуть голосувати за призначення Віктора Шокіна Генеральним прокурором. Тому вона виявилася єдиною, хто проголосувала за. Фракція в лютому минулого року виключила Суслову зі списку.

Народний депутат пояснює, що розуміє всі наслідки входу в "Блок Петра Порошенка". Наприклад, багато її колег називають позафракційних депутатів, які увійшли до складу БПП "тушками". Суслова пояснює, що усвідомила відповідальність, яка стоїть перед нею за проведення реформ і зробила рішучий крок на шляху до цього.

Читайте також: Суслова будує кар'єру, забувши ідеали Євромайдану - Соболєв

Нагадаємо, що минулого тижня в БПП увійшли три народних депутата разом з Іриною Сусловою для створення коаліції з "Народним фронтом" без "Батьківщини".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Ірина Суслова, Андрій Садовий, Блок Петра Порошенка, коаліція, Самопоміч
Вибір редакції, Шоу-бізнес
23.10.2017
На утримання кожного депутата держава виділяє 80 тисяч гривень щомісячно
0
0
17:51 23.10.2017
Вона сформувалася два роки тому на базі двох батальйонів
0
0
16:03 23.10.2017
Детективи НАБУ обшукують помешкання й інших фігурантів гучної справи
0
0
16:00 23.10.2017
Саме він володіє необхідними навичками дипломатії та високим рівнем професіоналізму
0
0
15:49 23.10.2017
Політтехнолог прокоментував висловлювання щодо чеського народу, де вживались такі слова як "ущербність" та "неповноцінність"
0
0
15:30 23.10.2017