Садовий тільки прикидається демократом - нардеп

поділитись
Нові подробиці переходу Ірини Суслової в "Блок Петра Порошенка", щоб створити коаліцію і продовжити реформи на шляху до євроінтеграції

Народний депутат Ірина Суслова впевнена, що Андрій Садовий використовує авторитарні методи управління, які нічого спільного з демократією не мають. У приклад вона поставила виключення себе з фракції.

"Я вчора була в церкві, також молилася за Садового. Мені дуже шкода, що люди, які декларують демократичні принципи, говорять про демократію, насправді застосовують авторитарні методи управління", - розповіла Ірина Суслова в інтерв'ю Главкому.

Описуючи процес того, як її виключили з парламентської фракції, Суслова запевняє, що її ніхто не попередив, що члени партії не будуть голосувати за призначення Віктора Шокіна Генеральним прокурором. Тому вона виявилася єдиною, хто проголосувала за. Фракція в лютому минулого року виключила Суслову зі списку.

Народний депутат пояснює, що розуміє всі наслідки входу в "Блок Петра Порошенка". Наприклад, багато її колег називають позафракційних депутатів, які увійшли до складу БПП "тушками". Суслова пояснює, що усвідомила відповідальність, яка стоїть перед нею за проведення реформ і зробила рішучий крок на шляху до цього.

Читайте також: Суслова будує кар'єру, забувши ідеали Євромайдану - Соболєв

Нагадаємо, що минулого тижня в БПП увійшли три народних депутата разом з Іриною Сусловою для створення коаліції з "Народним фронтом" без "Батьківщини".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Ірина Суслова, Андрій Садовий, Блок Петра Порошенка, коаліція, Самопоміч
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Під час відкриття дитячого садка на Рівненщині бурулька ледь не поранила голову охоронця президента
0
0
23:20 23.03.2018
Питання з "евробляхами" можуть врегулювати протягом місяця
0
0
22:10 23.03.2018
Прем'єр назвав мінімальну зарплату, яка може змусити українців не виїжджати за кордон
0
0
19:30 23.03.2018
"Бажаю на цій ниві плідних результатів"
0
0
17:56 23.03.2018
Супрун пропонували "непідйомний" хабар
0
0
17:27 23.03.2018