Сакварелідзе створив наглядовий штаб за справою «діамантових прокурорів»

поділитись
Штаб забезпечить контроль громадськості за ходом розслідування справи. До нього можуть приєднатися всі бажаючі активісти

Заступник генпрокурора і прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе закликав всіх небайдужих громадян приєднатися до наглядового штабу. Він контролюватиме хід розслідування справи "діамантових прокурорів".

Про це повідомив Сакварелідзе на своїй сторінці в Facebook. Він наголосив, що наразі дуже важливо забезпечити контроль громадськості над процесом розслідування. Необхідно, за його словами, не допустити жодних спроб для маніпуляцій у цій справі.

Заступник генпрокурора закликає приєднатися до штабу активістів, блогерів, народних депутатів, громадських діячів та тих, хто зацікавлений у справедливому правосудді.

"Ваша присутність на судових засіданнях і активний медіа-моніторинг процесу буде важливим фактором контролю за його об'єктивністю", - зазначив він.

Читайте також: Київські прокурори ховаються від люстрації в регіонах

Сакварелідзе наголосив, що не можна дати жодного шансу розвалити це розслідування, адже це є справою честі нової України. Прокурор додав, що система тисне й намагається зам'яти справу "діамантових прокурорів". Він розповів, що до Корнійця близька одна з суддів Голосіївського райсуду Києва і тому прокуратура оголосила відвід суддям. Але суд відмовив у цьому.

Нагадаємо, СБУ затримала п'ятого липня 2015 року першого заступника начальника управління Володимира Шапакіна і заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця. Під час обшуку у них знайшли понад 500 тисяч доларів, холодну зброю та автомат Калашникова, багато коштовностей і діаманти.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
ГПУ, діамантові прокурори, давід сакварелідзе, штаб нагляду за справою діамантових прокурорів
Він візьме на себе обов'язки до оголошення результатів конкурсу на цю посаду
0
0
13:05 21.03.2018
Після засідання у ній помітили багато змін
0
0
12:11 21.03.2018
Компанії, що належать підозрюваному, позбавили життя шести людей
0
0
11:47 21.03.2018
Затвердження прем'єра про те, як Україна "нарешті зможе переорієнтувати свою економіку на країни ЄС і отримати "перевагу", складно зрозуміти
0
0
11:22 21.03.2018
Штепа цікаво позує перед камерою
0
0
11:07 21.03.2018