Сьогодні, 7 березня, міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з держсекретарем США Рексом Тіллерсона.

Тіллерсон наголосив, що США і надалі підтримуватимуть Україну. Про це повідомляє сайт МЗС України.

Держсекретар США запевнив, що санкції Вашингтона проти Москви залишаться в силі до повного виконання мінських домовленостей, «припинення агресії і деокупації Донбасу і Криму».

У свою чергу, Клімкін подякував за солідарність США в «боротьбі України проти агресії РФ» та зазначив, що завдяки послідовній практичній підтримці Сполучених Штатів Україна змогла досягти істотного прогресу в реформуванні сектора безпеки і оборони.

Також Павло Клімкін та Рекс Тіллерсон домовилися працювати над підготовкою зустрічі між президентами України і США Петром Порошенко і Дональдом Трампом.

Як повідомляв сайт Знай.ua, російська сторона ветувала резолюцію про санкції проти Башара Асада щодо використання хімічної зброї в Сирії. Постпред США Ніккі Хейлі відповіла на подібні дії. За її словами, Америка буде співпрацювати з Євросоюзом, щоб ввести дану міру покарання в найближчі терміни.

Популярні новини зараз
путін може померти в 2023 році, вже підібрали заміну: сховається в санаторії і втратить все Надя Дорофєєва розкрила ім'я того, кого обожнює після розставання з Дантесом: "Як можна бути милотою?" "Я вам зараз покажу": журналістка ТСН засняла Марічку Падалко перед ефіром Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще