Українська льотчиця Надія Савченко подякувала у листі жителям Росії, які на її підтримку переказали гроші. Його поширив її адвокат Микола Полозов.

Льотчиця зізналась, що коли побачила рахунок із бухгалтерії, то пережила "тихий шок", - пише Українська правда.

"Люди з Росії мені перерахували 35,6 тис. рублів! А я навіть не знаю, кому за це дякувати. Але ви зрозумійте! Це ж немислимо! Щоб російські люди платили мені за те, що російська влада безчесно і беззаконно тримають мене в російських в'язницях... І скажи після цього, що росіяни погані", - написала Надія.

Савченко попросила більше грошей не пересилати. За її словами, вона таку суму грошей витратила за вісім місяців відсидки, і не хоче стільки ж сидіти ще, щоб витратити і цю. Також вона пожартувала, що їй перерахували більше, ніж її зарплата депутата в Україні.

Льотчиця хотіла переказати гроші на допомогу маленьким дітям, яких показують у соціальних рекламних роликах по телебаченню, "але там перекази через СМС, а у в'язниці телефон під забороною".

Популярні новини зараз

У Львові помер молодий сержант: "Зустрічав біля суду з посмішкою"

На Львівщині зник викладач з чорним наплічником - ні слуху ні духу другий тиждень

У Харкові "гола" медик відмовилася одягатися при дитині: крику на всю лікарню

Українські зірки без макіяжу - Сумська, Полякова та Лідія Таран показали натуральну красу

Показати ще

Після листа в Росії поширили інформацію, що Савченко має брак коштів, але її адвокат Марк Фейгін закликав не звертати уваги, назвавши це "фантазіями окремих хворих персонажів".

У своєму Twitter адвокат також розповів про нові докази, які спростовують провину Савченко. "І ще. Ми знайшли перші додаткові докази, що Савченко не переходила незаконно кордон. Поки ми перевіряємо, але скоро вивалився", - написав він.

Читайте також: Савченко поновила голодування