Савченко погодилася на крапельницю

поділитись
Нові подробиці з російської в'язниці, де утримують українського військовослужбовця і народного депутата Надію Савченко, яка проводить сухе голодування

Українській військовослужбовцю і народному депутату Надії Савченко зробили крапельницю російські лікарі. Вона відмовилася від сухого голодування.

"Їй дали 800 мг фізрозчину. Червона риса відсунулася на кілька днів. Гра нервів, всередині в'язниці і зовні", - написав на своїй сторінці в Facebook один з адвокатів Ілля Новіков.

Відомо, що за вихідні до Надії в російську в'язницю ніхто не приходив, також не пустили українських консулів. Її сестра Віра Савченко написала, що крапельницю їй зробила з її ж згоди, також вона прийняла душ і готується до того, щоб лягти в лікарню. Протягом п'яти днів, а саме стільки тривала суха голодовка, про стан її здоров'я було відомо тільки зі слів адвокатів. Марк Фейгін повідомляв, що у його підопічної суха шкіра, а також відкрито проявляються ознаки властиві сухій голодовці.

Савченко оголосила голодування на знак протесту проти вироку російського суду, який визнав її винною за всіма статтями і дав 22 роки колонії, а також 30 тисяч штрафу.

Читайте також: Три варіанти звільнення Савченко

Нагадаємо, що Надія Савченко відмовилася на обмін її на двох російських ГРУшників. У той же час президент Росії Володимир Путін заявив, що обмін з Україною повинен бути рівноцінним.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Ілля Новіков, вязниця, голодовка, Надія Савченко, Росія, СІЗО, Україна
"Народ визначає, хто герой, а хто ні, а не зірочка, яку вручив президент"
0
0
19:23 22.03.2018
Президент підписав закон про пільги
0
0
17:56 22.03.2018
Влада панічно боїться торжества ідей "Українського вибору" і народовладдя
0
0
17:55 22.03.2018