У Надії Савченко розвинувся гострий панкреатит і якщо її не лікуватимуть українські медики вона знову голодуватиме. Лист із таким зверненням Надія написала до українців та надала російському ФСВП.

"Я дала добро на прийом бульйону із 5 березня 2015 року для того, щоб мене не госпіталізували в лікарні Росіі та не почали годувати примусово і для того, щоб до мене допустили лікарів з України, оскільки німецькі та російські мали змогу мене оглянути", - пише Надія Савченко.

Також вона зазначає, що вже 11 березня, а російська сторона так і не дала дозволу лікування її українськими медиками, а російські лікарі самі намагаються вивести її з тривалого голодування.

"До кінця цього тижня до мене мають допустити українських лікарів та відкорегувати мій вихід з голоду, якщо ж ні, то з наступного понеділка 16 березня 2015 року я знову нічого не їстиму, поки все ж не зустрінуся із медиками України", - пише Надія.

Цей лист датований 11 березням оприлюднив на своїй сторінці у Твітері її адвокат Микола Полозов. Також він додав, що вихід його підзахисної із голодування відбувається не правильно і, що Савченко не сприймає жодні вмовляння припинити відмову від їжу, вважаючи лише це вірним шляхом для відстоювання своїх прав у російському СІЗО.

Популярні новини зараз

Тимошенко оновила образ після перепалки з Зеленським: такою її не бачили давно

Найкращі анекдоти на четвер 21 листопада: чудовий привід для голосного сміху

Українцям автоматично закриють виплати пенсій, всього за кілька хвилин: деталі нововведення

Єпіфаній "скасовує" Різдво: 7 січня більше не свято

Показати ще