У Надії Савченко розвинувся гострий панкреатит і якщо її не лікуватимуть українські медики вона знову голодуватиме. Лист із таким зверненням Надія написала до українців та надала російському ФСВП.

"Я дала добро на прийом бульйону із 5 березня 2015 року для того, щоб мене не госпіталізували в лікарні Росіі та не почали годувати примусово і для того, щоб до мене допустили лікарів з України, оскільки німецькі та російські мали змогу мене оглянути", - пише Надія Савченко.

Також вона зазначає, що вже 11 березня, а російська сторона так і не дала дозволу лікування її українськими медиками, а російські лікарі самі намагаються вивести її з тривалого голодування.

"До кінця цього тижня до мене мають допустити українських лікарів та відкорегувати мій вихід з голоду, якщо ж ні, то з наступного понеділка 16 березня 2015 року я знову нічого не їстиму, поки все ж не зустрінуся із медиками України", - пише Надія.

Цей лист датований 11 березням оприлюднив на своїй сторінці у Твітері її адвокат Микола Полозов. Також він додав, що вихід його підзахисної із голодування відбувається не правильно і, що Савченко не сприймає жодні вмовляння припинити відмову від їжу, вважаючи лише це вірним шляхом для відстоювання своїх прав у російському СІЗО.

Популярні новини зараз

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Леді Гага вперше показала себе без макіяжу: "Страшно..."

Андрій Данилко важко захворів перед Новим Роком, Інна Білоконь не знаходила собі місця: "Із паличкою...."

Лілія Сандулеса нарешті розповіла, чого натерпілася у шлюбі з Іво Бобулом: "Це була помилка"

Показати ще