Севілья в рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів перемогла Лестер з рахунком 2:1.

Андалусійці активно розпочали матч та відразу захопили ініціативу. На 14 хвилині поєдинку Севілья здобула право виконати пенальті, але Шмейхель парирував удар Корреа. Втім, ця невдача не позначилася на грі іспанців, які на 25 хвилині відкрили рахунок: відзначився Сарабія, який замкнув головою подачу з флангу. На 62 хвилині Корреа подвоїв перевагу господарів, реабілітувавшись за нереалізований пенальті. Після цього м'яча Севілья дещо розслабилася, і на 73 хвилині Лестер відповів результативною атакою – відзначився Варді. В решті-решт поєдинок завершився перемогою Севільї із рахунком 2:1. Відтак, все вирішиться у матчі-відповіді, який відбудеться 14 березня.