Вчені з'ясували, скільки саме потрібно часу людині, щоб дістатися центру Землі. Враховуючи усі можливі на сьогодні фактори вони створили найбільш точну на сьогодні формулу та оприлюднили результати розрахунків.

Виявляється, що майже два роки потрібно летіти крізь умовний колодязь, щоб опинитися в центрі планети. Раніше дослідники вважали, що опинитися у протилежній частині світу можна хвилин за 40, але вони не врахували, що у дірі через Землю є повітря, пише N+1.

Вчені з коледжу Кінг з'ясували, що ближче до центру Землі повітря за густиною стає схожим на воду. Це відбувається тому, що сила тяжіння збільшується, тож повітря стає більш щільним. Із такими умовами, летіти потрібно буде 1,8 роки.

Дослідники також розібралися з ідеєю побудувати колодязь через центр Землі, яким курсуватиме потяг з однієї частини світу в іншу. Наразі це практично неможливо зробити, але такі транспортні засоби стали б більш вигідними та швидкими, ніж літаки.

Читайте також: Для найбільшого в світі алмаза не знайшли покупця

Нещодавно в аукціонному домі Sotheby's намагались продати найдорожчий у світі алмаз. На коштовність, вартістю 70 млн доларів так і не знайшлось покупця.