Більше 2500 киян підписалися під петицією на сайті КМДА на ім'я міського голови Києва Віталія Кличка з вимогою звільнити з займаної посади директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Олену Фіданян.

Автор петиції Олена Лебедченко стверджує, що Олену Фіданян варто звільнити через невиконання покладених на Департамент завдань, невідповідність займаній посаді а також через допущення дій та вчинків, які шкодять інтересам державної служби та негативно впливають на репутацію державного службовця.

Читайте також: Шведських дітей виселили з будинку заради переселенців

"Засобами масової інформації протягом 2015 року неодноразово повідомлялось та наголошувалось, що Департаментом освіти і науки, молоді та спорту КМДА не було виконано багато запланованих програм, на які було виділено державні кошти. Куди були перенаправлені кошти, що виділялись з бюджету на відповідні проекти, громадськості так і не було повідомлено. Громадськість розуміє, що на папері, усі витрачені кошти, можливо будуть вказані як освоєні, проте на практиці більшість шкіл і дитячих садочків реальних коштів на ремонти та інші програми – так і не отримали.

Натомість, Фіданян О.Г. стимулює розвиток та поширення незаконного збору коштів з батьків дошкільнят та школярів, які називають "добровільними внесками".

Популярні новини зараз

Олександр Пономарьов різко змінив стиль: "У магазині дивилися на мене як на прибульця"

Руслана Лижичко готується до поповнення у сім'ї? 48-річна співачка захотіла потішити чоловіка своєю маленькою копією

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Показати ще

Крім того, Фіданян О.Г. веде рейдерську діяльність щодо столичних вищих навчальних закладів, у зв'язку з чим на початку 2015 року студенти проводили пікетування Кабінету міністрів з вимогою відставки Фіданян О.Г.

Також у 2015 році Олена Фіданян презентувала програму "Освіта", якою передбачено використання великої кількості грошових коштів на незрозумілі програми, а також закладено кошти на утеплення шкіл в сумі 22 мільйони на школу, що значно перевищує ринкові ціни", - стверджує авторка петиції.

Ще понад 7 тисяч підписів під цією петицією було відраховано, як такі, які мали ознаки фальсифікації. Цікаво, що саме цих 7 тисяч голосів не вистачає, аби петицію розглянув міський голова.

Читайте також: Опубліковано список "втрачених" міст України

Спостережливі кияни встигли помітити – понад 5 тисяч голосів обтулилися за 15 днів до кінця збору підписів (для розгляду петиції потрібно зібрати 10 тисяч підписів за 90 днів)

Проте розібратися у ситуації Киврада не поспішає. Натомість депутати міської ради прийняли програму "Освіта" на 2016-2018 роки. Сума, передбачена на цю програму – 26,2 млрд. грн. З них понад 20 млрд. – з міського бюджету, решта коштів – з інших джерел фінансування.

Цілі та завдання програми, як обговорюють самі кияни – доволі примарні. Програмою передбачено забезпечити доступність та прозорість освіти, автономії учбових закладів, покриття всіх витрат на освіту.

"Невже з міського бюджету будуть фінансувати шкільні побори?" - дивуються користувачі у соціальних мережах.