Австралійські вчені виявили, що комп'ютерні ігри підвищують розумову активність школярів. А час, проведений у соціальних мережах, навпаки шкодить мозку дітей.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЯк пише Mirror, дослідження провели вчені Королівського технологічного університету у Мельбурні. Вони прийшли до висновку, що діти, які проводять час за комп'ютерними іграми отримують необхідні навички для успіхів в математиці та науці. Це стосується як розумових ігор, так і динамічних.
"Школярі, які майже щодня грали в онлайн-ігри, правильно відповідали у середньому на 15 питань із 17 з математики", - розповів професор Альберто Поссо.
За його словами, міністерство освіти повинне створити окремі дисципліни з комп'ютерних ігор і розвивати, таким чином, розумові здібності молодого покоління. Крім того, у кіберспорті також можна досягти успіхів та заробляти чималі гроші.
Професор Поссо також зазначив, що на розум дитини негативно впливають соцмережі. У більшості випадків школярі просто спілкуються у чатах та читають стрічку новин, де немає нічого корисного.
Читайте також: Конгресмен спустив бюджетні гроші на комп'ютерні ігри
Американські вчені, до речі, назвали комп'ютерні ігри, які позитивно впливають на мозок. Щоб краще думати, слід грати у головоломки, а не в аркади та стрілялки.