Заступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе заявив, що глава ГПУ Віктор Шокін фактично "паралізував" роботу його команди, і намагається оперативно знайти їм заміну. Членам команди Сакварелідзе почали вручати повідомлення про звільнення.

Про це заступник генпрокурора заявив зі свого аккаунта в Facebook.

"Також сьогодні озвучили, що у пана Шокіна відбулася нарада, де було вирішено (в надії перехитрити мене і громадськість) наступне: оголосити конкурс на всі вакансії в Генеральну інспекцію, рапорти на призначення на які вже майже два місяці лежать, підписані мною особисто" - пише заступник Шокіна.

Сакварелідзе зазначив, що всю його команду продовжують "тримати в підвішеному стані", а пару днів назад, крім усього іншого, "почали вручати хлопцям повідомлення про звільнення".

Читайте також: Голосування проти Сакварелідзе - агонія епохи Шокіна - Лещенко

Популярні новини зараз
ТЦК буде безпощадним до цих жінок: кому загрожують штрафи на рівні з чоловіками Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

"Ручний речник ГПУ підтвердив, що Генеральна іспекція була створена за підтримки США саме з моєї ініціативи, куди і повинні були призначити всіх моїх хлопців", - роз'яснив ситуацію заступник генпрокурора.

За словами заступника глави ГПУ, його і його команду, "17 порядних і патріотичних хлопців, просто нахабно і цинічно обманули", оголосивши конкурс на всі вакансії в Генеральну інспекцію.

Давид Сакварелідзе впевнений, що "об'єктивна" комісія даного конкурсу вважатиме, що хлопці з його команди, які, свого часу, заарештували особистого керуючого справами Генпрокурора, "не придатні і не гідні працювати в цій службі".

"Єдине, в чому зізнався Генпрокурор, це в тому, що ними взяті всі дозволи на прослуховування, обшуку та інші слідчі дії щодо моєї команди", - нарікає Сакварелідзе.