Генеральному прокурору Віктору Шокіну напередодні голосування за його відставку стало погано. На робочому місці його не має. Про це пише Українська правда.

Згідно із інформацією Сергія Лещенка, Шокін перебуває на лікарняному, тому на роботу він не вийшов. У виданні також зазначили, що в самій Генеральній прокуратурі їм не підтвердили, але й не спростували інформацію про хворобу Шокіна, лише зазначили, що він почуває себе дуже погано, тому не вийшов на роботу.

Читати також: Порошенко обійшовся країні на 151 млн дорожче, ніж в 2014

Як відомо, сьогодні сотні людей прийшли під Адміністрацію Президента вимагати негайної відставки Віктора Шокіна через те, що він не бореться із корупцією та розкраданнями в Україні, а лише імітує таку боротьбу. Крім того, масла до вогню додав конфлікт, який виник між замісником прокурора – прокурором Одеської області Давидом Сакваралідзе та Віктором Шокіним через справу "діамантових прокурорів", один із яких навіть умудрився подати в суд позов щодо визнання незаконним призначення Сакваралідзе на посаду.