Київрада хоче удвічі збільшити штраф за знищення зелених насаджень.

Про це йдеться у повідомленні прес-центру Київської міської ради.

Зазначається, що на засідання постійної комісії з питань екологічної політики депутати погодили внесення змін до рішення "Про затвердження Порядку видалення зелених насаджень на території міста Києва".

Тепер окрім відновної вартості дерев чи кущів, потрібно буде сплачувати ще й штраф у розмірі 300% від їх відновної вартості.

Як зазначив голова постійної комісії Київради з питань екологічної політики Костянтин Яловий, чинні кошториси відновної вартості зелених насаджень не відповідають сучасним реаліям.

Популярні новини зараз
Знову нічому не навчилися: блогери та прості українці після обстрілу повикладали у мережу роботу ППО Пара вирішила завести собі дівчину і навіть сплять з нею в одному ліжку: "Ми не ревнуємо, це розмаїття" Тільки відпочили від пандемії: світ почав жахати новий вірус - симптоми ті ж, але летальний кінець за тиждень Кому доведеться добровільно відмовитися від соцвиплат
Показати ще

"Підвищення відсоткової ставки з 150% до 300% при самовільному знищенні дерев, буде додатковим стримуючим фактором. Також це сприятиме відповідальному виконанню обов'язків щодо збереження та охорони зелених насаджень. А ще дозволить наповнити міський бюджет", - зазначив він.

Повідомляється, що за попереднім підрахунками, це рішення приноситиме щонайменше 6 млн грн на рік.

Ще одна мета цього рішення — вирішити питання щодо процедури видалення зелених насаджень на земельних ділянках, які відведені під будівництво чи реконструкцію. Зокрема виписано порядок подачі документів до Департаменту надання адміністративних послуг.

Проект рішення ще мають розглянути постійні комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, а також з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", дослідники знайшли зв'язок між температурою житлових масивів Києва та густотою зелених насаджень.