Скандального "регіонала" пристроїли радником в Криму

поділитись
В "губернатора" аннексованого Севастополя з'явився новий радник з питань спорту. На цю посаду призначили одіозного регіонала Вадима Колесніченка

Одіозного регіонала, нардепа V-VII скликань Вадима Колесніченка "пристроїли" на посаді радника "губернатора" Севастополя Сергія Меняйла. Регіонал-втікач став радником з питань спорту.

"Сфера моєї діяльності - це робота з громадськими організаціями, фізкультура і спорт, взаємодія з органами влади", - заявив скандальний чиновник в коментарі виданню "Крим.Реалії".

За словами Колесніченка, основний пріоритет його роботи - розвиток футболу і створення спорт-центру "з декількома спорудам" під назвою "Спортивний Севастополь". Одночасно, колишнього регіонала призначили "Президентом федерації хокею".

Серед новонабутих регалій Колесніченка - статус керівника "Кримського футбольного союзу", зареєстрованого окупантами вже після анексії півострова.

Читайте також: Екс-нардепа Колісниченка судитимуть заочно

За часів правління Віктора Януковича одіозний нардеп був заступником глави Севастопольської міськвідділу "Партії регіонів" і тричі обирався депутатом парламенту України за її списками.

Відомий як співавтор скандального закону "Про засади державної мовної політики", що передбачає надання мовам національних меншин статусу "регіональної".

Як відомо, після втечі з Укаріни Колесніченко, з квітня 2014 року, став членом російської політичної партії "Родіна". "Радник" проживає в включеному Росією Криму.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
автор закону, вадим, Колесніченко, Меняйло, регіонал, Севастополь, скандал
Вибір редакції, Суспільство
22.03.2018
Президент підписав закон про пільги
0
0
17:56 22.03.2018
Влада панічно боїться торжества ідей "Українського вибору" і народовладдя
0
0
17:55 22.03.2018
Минулого року очільника відомства госпіталізували з підозрою на передінфарктний стан
0
0
16:30 22.03.2018
Депутат нагадав їй не надто приємні сторінки минулого
0
0
16:16 22.03.2018