Користувачів соцмережі Facebook "підірвало" відео із пташеням ківі з новозеландського заповідника Orokonui Ecosanctuary. Птах демонстрував неймовірні рухи, які нагадали веселий танець.

Маленький ківі з'явився на світ кілька днів тому, а представники зоопарку встановили біля його гнізда цілодобову камеру. З перших днів птах почав радіти життю та дивувати шаленими стрибками. За кілька днів він перетворився на справжню зірку мереж, а відео з ним набрало 100 тисяч переглядів.

У коментарях до відео люди пишуть, що ківі втратив голову від бобів, якими його годують. Дехто вважає, що у птаха вселився демон.

Портал "Знай" писав про зворушливу історію кохання птаха та людини. Поранений пугач потрапив до притулку тварин у Міссісіпі та став найкращим другом працівника Дугласа.

Популярні новини зараз
"Спакують" прямо на кордоні: ТЦК можуть мобілізувати "обмежено придатних", які повернулися в Україну Знову по 6–8 годин без світла: українців попередили про тривалі відключення Навіть у блекаути будемо з опаленням: в Україні запроваджують нову модель телопостачання Не підлягають обміну: які долари та євро не приймуть у банку
Показати ще