Людину, яка безперервно фотографує себе і буквально схиблена на селфі, потрібно серйозно лікувати, адже у неї – психічний розлад.

Таку думку висловив клінічний психолог і голова психологічного центру Артур Гараганов, пише Men's Life.

Для того, аби науково довести це припущення, вчені провели дослідження. У ньому взяли участь любителі селфі, яких поділили на три категорії. Перша категорія відноситься до найбезпечнішої стадії, коли людина робить близько трьох фотографій себе у день, але не викладає в соціальні мережі. Друга категорія - це люди, які публікують до трьох власних знімків себе на своїх сторінках. Вони вже потребують психологічної корекції.

Читайте також: Селфі масово вбиває підлітків

А от ті, хто робить не менше шести селфі у день і постійно публікують їх у соціальних мережах, мають найнебезпечнішу стадію. Це вже невроз. На думку фахівців, такі люди дуже залежать від громадської думки. Вони потребують коментарів, схвалення своїх фото і дій від віртуальних френдів.

Популярні новини зараз
Продукти продаватимуть за новими правилами: чи постраждає звичний раціон українців Міста опинились під прицілом: тарологиня озвучила прогноз на вересень по обстрілам Вистачить на кілька буханок хліба: пенсіонерам доплатять у вересні 570 гривень У платіжках будуть нові суми: українців попередили про зміни у тарифах
Показати ще

У такому випадку людину слід виводити з цього стану за допомогою психологів.

Останнім часом медики б'ють на сполох через надмірне захоплення людей фотографуванням самих себе. Заради цікавого чи унікального кадру вони готові ризикувати життям або просто банально не прораховують ризики. Тому все більше горе-селфістів потрапляють у лікарні з численними травмами або ж і взагалі гинуть.