Людину, яка безперервно фотографує себе і буквально схиблена на селфі, потрібно серйозно лікувати, адже у неї – психічний розлад.

Таку думку висловив клінічний психолог і голова психологічного центру Артур Гараганов, пише Men's Life.

Для того, аби науково довести це припущення, вчені провели дослідження. У ньому взяли участь любителі селфі, яких поділили на три категорії. Перша категорія відноситься до найбезпечнішої стадії, коли людина робить близько трьох фотографій себе у день, але не викладає в соціальні мережі. Друга категорія - це люди, які публікують до трьох власних знімків себе на своїх сторінках. Вони вже потребують психологічної корекції.

Читайте також: Селфі масово вбиває підлітків

А от ті, хто робить не менше шести селфі у день і постійно публікують їх у соціальних мережах, мають найнебезпечнішу стадію. Це вже невроз. На думку фахівців, такі люди дуже залежать від громадської думки. Вони потребують коментарів, схвалення своїх фото і дій від віртуальних френдів.

Популярні новини зараз

В Україні Covid-19 потроху відступає, медики радіють "жовтій" статистиці: дані МОЗ на 16 жовтня

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Перша дружина Арсена Мірзояна затьмарила Тоню Матвієнко - палка руденька на підборах

Показати ще

У такому випадку людину слід виводити з цього стану за допомогою психологів.

Останнім часом медики б'ють на сполох через надмірне захоплення людей фотографуванням самих себе. Заради цікавого чи унікального кадру вони готові ризикувати життям або просто банально не прораховують ризики. Тому все більше горе-селфістів потрапляють у лікарні з численними травмами або ж і взагалі гинуть.