Вчені з Кентського університету дослідили проблему соціальних мереж під час живого спілкування із людиною. Виявляється, постійне відволікання на соціальні мережі стало нормою.

Як пише Fusion, відносно нещодавно світ почув про такий термін, як "фаббінг" - phubbing, "phone" - телефон і "snubbing" - зневага. Люди не можуть нормально спілкуватись з близькими, адже постійно думають про стрічку новин, як про найважливішу річ у житті. Цікаво, що більшість людей розуміють присутність цієї проблеми.

Вчені опитали 251 людей в ході експерименту. 53,1% жінок та 21% зізнались, що відволікаються на смартфон під час бесіди. Крім того, 67% жінок та 36,6% помічають фаббінг у співрозмовника. Таким чином, певна частина людей не розуміє, що має залежність.

Причиною такого явища є, певна річ, наявність смартфонів, а також той факт, що людина боїться пропустити важливу інформацію у мережі. Крім того, одна людина з фаббінгом розвиває цю хворобу у співрозмовника, мотивуючи його також діставати смартфон.

Читайте також: "Розумна" перчатка замінить смартфони

Популярні новини зараз
Кому як пощастить: ПриватБанк виплатить клієнтам від 150 до 5000 грн Українці ломляться у ТЦК перед ухваленням нового закону про мобілізацію: але добровольцями "майже не пахне" З'ясовуватимуть після конфіскації: адвокат розповів, як "забиратимуть" авто на користь ЗСУ В Україні з’явився новий вид пенсій: отримати може кожен, але доведеться поділитись
Показати ще

Незабаром лондонські винахідники мають представити пристрій, якій замінить сучасний смартфон. Вони готують до масового виробництва розумну рукавицю.